ciezarowka matpol

Firma Handlowo-Usługowa Matpol Roman Sagan Sp. z o. o. Sp. k.


Firma Matpol to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuję się m. in. w:

  • obróbce i przetwórstwie szkła
  • produkcji szyb zespolonych

Zespół szklane-wnetrza.pl zajmuje się sprzedażą towarów i usług przeznaczonych głównie dla klientów indywidualnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługe, pomagamy dobrać odpowiedni produkt dopasowany do potrzeb klienta. Doradzamy w zakresie doboru rodzaju szkła, jego grubości i specyfikacji zależnie od przeznaczenia.

Nasze doświadczenie, rzetelni pracownicy oraz nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalają nam na zaoferowanie klientowi produktów wysokiej jakości. Usługi związane z pomiarami i montażami wykonywane są przez naszych najlepszych pracowników, dzięki temu są zawsze szybkie, bezpieczne i niezawodne.

ciezarowka matpol 2


Matpol działa na rynku od 1994 roku, początkowo firma była nastawiona na drobne usługi szklarskie. Obecnie siedziba naszej firmy znajduję się w Skawinie. Zakład o powierzchni 3,8 tyś m² wyposażony jest w innowacyjne urządzenia do produkcji szyb zespolonych i obróbki szkła. Każdy z pracowników ma ściśle określone zadania i obowiązki, a także zakres czynności, za które ponosi odpowiedzialność, co ułatwia wewnętrzny przepływ informacji i wewnętrzną współpracę.

myjka

Firma Matpol współpracuje z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski. Spełniamy najwyższe wymagania stawiane przez Klientów naszej firmy. Nieprzerwanie od 20 lat podejmujemy się podwyższania jakości produktów i doskonalenia procesów produkcyjnych.

Posiadamy innowacyjny system zarządzania produkcją całego zakładu, zaczynając od planowania produkcji przez cały cykl produkcyjny kończąc na pakowaniu i spedycji. Ciągłe doskonalenie tych procesów umożliwia utrzymanie na rynku opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania. Źródłem do realizacji powyższych postępowań jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz Zakładowa Kontrola Produkcji EN 1279-6.